رفتن به محتوای اصلی

این سایت  با دو دامین

 printernovin.com و printernovin.ir

واگذار می شود

سایت در کلمات : تعمیر پرینتر های اپسون / تعمیر پرینتر اپسون / تعمیر پرینترهای اپسون p50 /تعمیر پرینترهای اپسون t50 / تعمیر پرینترهای اپسون 1410 / پرینترهای استوک اروپا / پرینترهای دست دوم اپسون

سئو SEO شده است

برای سوالات بیشتر و قیمت از طریق فرم زیر اقدام نمایید

دیگر نیاز نیست سایتی طراحی کنید و ماه ها منتظر پیشرفت سایت باشید حرفه ای شروع کنید

تماس با ما


تلفن :

تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب ماشین.

آدرس

تعمیرات پرینتر جوهرافشان

تعمیرات پرینتر جوهرافشان

تعمیرات پرینتر جوهرافشان

تعمیرات پرینتر جوهرافشان یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در پرینتر نوین است که در پارت مجزای خویش، به دست تعمیرکاران متخصص و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد.  کاربران این دستگاه می توانند در صورت مواجهه با هر گونه نقص و ناکارامدی در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

غالب تعمیرات و سرویس های انجام شده در مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان –جز در مواردی خاص- مشمول گارانتی و ضمانت است. (مواردی نظیر تعمیر کارتریج و شارژ کارتریج دارای گارانتی نیست و پس از اتمام کار، دستگاه در حضور مشتری تست می گردد). در صورتی که امکان حضور در تعمیرگاه نباشد، می توان از سیستم تعمیر در محل پرینتر استفاده کرد. در صورت استفاده از این سیستم، کارشناسان تعمیر پرینتر جوهرافشان خود به محل مورد نظر  مراجعه کرده و سرویس های مورد نیاز را بر روی دستگاه اِعمال می نمایند.

مشخصات مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان

تعمیرات پرینتر جوهرافشان یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در پرینتر نوین است که با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه و به دست تیمی از برترین مهندسان انجام می پذیرد. تلفیق این دو مجموعه یعنی «کارشناسان خبره و مجرب» و «تجهیزات پیشرفته تعمیر» سبب گشته است تا این مرکز موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در حوزه ترمیم و تعمیر پرینتر گردد و تمامی نیازهای کاربران را برطرف سازد. تعمیرات پرینتر جوهرافشان در این مرکز محدود به سرویس خاصی نیست و دربردارنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، بهبود، سرویس، گردگیری و ارتقاء این دستگاه است.

دارندگان این محصول می توانند با حضور در مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان و یا از طریق یک تماس تلفنی و ثبت درخواست «تعمیر در محل پرینتر» از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز برخوردار گردند.

تعمیرات پرینتر / تعمیرات پرینتر لیزری / تعمیرات پرینتر جوهر افشان / تعمیرات پرینتر قابل حمل / تعمیر پرینتر / تعمیرات تخصصی پرینتر / آموزش تعمیرات پرینتر / سرویس در محل پرینتر / تعمیرات پرینتر در منزل / تعمیرات پرینتر در محل

تعمیر و شارژ کارتریج پرینتر جوهرافشان

تعمیر و شارژ کارتریج پرینتر جوهرافشان یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان است. همانگونه که می دانید پرینترهای جوهرافشان دارای دو عدد کارتریج (رنگی و یا تک رنگ) هستند و کاربر می تواند بنا به انتخاب خود تک رنگ بودن چاپ و یا تعدد رنگ در آن را برگزیند. (استفاده از سیستم تک رنگ در چاپ ارزانتر است و سرعت چاپ در آن نیز بالاتر است).

در پرینترهای جوهرافشان از یک کارتریج با نازلهای مشخص استفاده شده است که این امر صدای تولید شده توسط این چاپگرها را بسیار کاهش داده است. بررسی ها نشان داده است که در یک سیستم یکسان، هر چه تعداد نازلها بیشتر باشد کیفیت چاپ بالاتر خواهد رفت. در هر حال تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی و ارتقاء چاپگر جوهر افشان در پرینتر نوین قابل دریافتن است. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به هر گونه تعمیر و شارژ کارتریج به مرکز تعمیرات پرینتر جوهر افشان مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

کارتریج چاپ در پرینترهای جوهر افشان

پرینترهای جوهرافشان عموماً از دو کارتریج رنگ (یک عدد رنگی و یک عدد تک رنگ) استفاده می کنند. نحوه جایگزینی این دو به قرار زیر است:

  1. جهت پیشگیری از خشک شدن جوهر کارتریج، کارتریج را در جایگاه مخصوص آن یعنی در سمت راست نگهداری نمایید.
  2. در حین چاپ، از خاموش نمودن چاپگر خودداری کنید زیرا خاموش کردن دستگاه در حین کار باعث عدم قرارگیری کارتریج در جایگاهش خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی می توانید با مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان تماس بگیرید.
  3. بعد از نصب کارتریج، از دکمه تست کارتریج استفاده نمایید. این کار سبب اطمینان از درستی نصب کارتریج رنگی یا تک رنگ می شود.
  4. با توجه به سه رنگ بودن کارتریج رنگی، زمانی که یکی از مخزنهای جوهر خالی است از کارکردن با آن کارتریج خودداری نمایید و از یک کارتریج نو استفاده کنید و یا نسبت به پر کردن شارژ مخزن خالی شده با جوهر مخصوص آن اقدام کرد. در صورت نیاز به راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی می توانید به مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان مراجعه نمایید.

خدمات تخصصی مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان

تعمیرات پرینتر جوهرافشان یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در پرینتر نوین، به دست مهندسان کارآزموده و باتجربه است. مهندسان مرکز تعمیرات پرینتر با آنالیز تعداد بی شماری از پرینترهای موجود عیوب رایج آنها را شناسایی کرده و کارآمدترین متدهای تعمیر، بهسازی، ارتقاء و سرویس آنها را ابداع نموده اند.

کارشناسان حاضر در واحدهای تعمیرات پرینتر مهارت و تخصص لازم جهت تعمیر انواع چاپگرهای موجود در بازار اعم از تعمیرات چاپگر سیاه و سفید، تعمیرات چاپگر جوهرافشان، تعمیرات چاپگر لیزری، تعمیرات چاپگر رنگی و تعمیرات چاپگر سوزنی را دارا هستند و می‌توانند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت اختلالات و نواقص ایجاد شده در این دستگاه‌ها را رفع نمایند. برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز عبارتند از:

تعمیرات پرینتر جوهرافشان

تعمیر پرینترهای جوهر افشان hp

بروز رسانی قطعات و کیت های پرینتر در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره گیری از کلیه امکانات دستگاه پرینتر/مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد دستگاه های پرینتر، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای/حذف و نصب مجدد نرم افزار درایور پرینتر جهت برطرف نمودن اختلالات موجود و سازگاری بیشتر با سیستم عامل/گرد زدایی، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن در مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان/شارژ مواد مصرفی پرینتر ها از توسط تونر، جوهر و یا تانک های افزایش حجم جوهر/آنالیز کارآیی تجهیزات جهت بررسی عملکرد قطعات در مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان/ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن/بررسی اسناد فنی پرینتر ها از جمله الگوهای استفاده کاربری، نمودار ها و شماتیک ها جهت نگهداری بهینه پرینتر ها/بروز رسانی Firmware پرینتر ها جهت اصلاح عیب های اختلالی پرینتر ها/تعمیر کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های جوهرافشان، لیزری، سوزنی و حرارتی/سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینتر جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات/تعمیر و تعویض قطعات مصرفی پرینتر های جهت کاهش هزینه مصرفی/نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی پرینتر/انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در پرینتر/نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی پرینتر/ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به پرینتر در مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان/تنظیم، کنترل و کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات آنها/تفکیک کلیه اجزاء مکانیکی پرینتر جهت تشخیص قطعات معیوب و تعمیر آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی/تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی/تعمیر انواع دستگاه پرینتر شامل : تعمیر دستگاه پرینتر چند منظوره ، تعمیر دستگاه پرینتر رنگی ، تعمیر دستگاه پرینتر سیاه و سفید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا